Na dobrą końcówkę chylącego się ku końcowi dnia ;)
muzyka
wtorek, 21 października 2014
poniedziałek, 20 października 2014
Słodkości na przeprosiny
Wiem... dawno nic nie wrzucałam i długo mnie nie było.
Ale wróciłam! Na przeprosiny herbatka i słodkości ;)
niedziela, 27 lipca 2014
Niedzielne popołudnie
Hej!
Jak mija niedziela? Ktoś już po obiedzie? A może ktoś dopiero będzie wcinał? Ja jestem już po. Tak sie obiadłam że teraz leżę i narzekam na upał. A u Was jak jest? Gorąco? Zimno? Pada czy nie? U mnie upał i słońce świeci, więc na ochłodę kolejne zdjęcie z Białostockich Plant.
Pozdrawiam c:
czwartek, 24 lipca 2014
Na dobranoc
Trochę mnie nie było. Miałam trochę zajęć. Bardzo za to przepraszam. W zamian za moją nieobecność mam dla Was kolejne zdjęcie z Białegostoku. Jest to Pałac Branickich. Przepiękny budynek (w mojej opinii) pałacu dzieli również Uniwersytet medyczny. Polecam i tak jaj przy poprzednim moim zdjęciu mam nadzieję, że i to wam przypadnie do gustu :)
Zapraszam :)
poniedziałek, 21 lipca 2014
Na dobry początek
Hej!
Tak jak widać lub może nie to blog jest w remoncie. Chcę dodać do niego kilka "bajerów"
Co na nim będzie? Jak sam tytuł wskazuje będą tu zdjęcia rzeczy widzianych przeze mnie przez obiektyw mojego aparatu :) Mam nadzieję że zdjęcia przypadną Wam do gustu.
Zapraszam! :)
P.S. pierwsze zdjęcie robione z Al. Zakochanych w Białymstoku c: na samym końcu są niesamowicie piękne fontanny.