muzyka

poniedziałek, 21 lipca 2014

Na dobry początek

Hej!
Tak jak widać lub może nie to blog jest w remoncie. Chcę dodać do niego kilka "bajerów"
Co na nim będzie? Jak sam tytuł wskazuje będą tu zdjęcia rzeczy widzianych przeze mnie przez obiektyw mojego aparatu :) Mam nadzieję że zdjęcia przypadną Wam do gustu.
Zapraszam! :)
P.S. pierwsze zdjęcie robione z Al. Zakochanych w Białymstoku c: na samym końcu są niesamowicie piękne fontanny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz