Dobry wieczór :)
Trochę mnie nie było. Miałam trochę zajęć. Bardzo za to przepraszam. W zamian za moją nieobecność mam dla Was kolejne zdjęcie z Białegostoku. Jest to Pałac Branickich. Przepiękny budynek (w mojej opinii) pałacu dzieli również Uniwersytet medyczny. Polecam i tak jaj przy poprzednim moim zdjęciu mam nadzieję, że i to wam przypadnie do gustu :)
Zapraszam :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz